Tesla Kontrol Sistemleri, Proses Otomasyonu, Güç&Enerji Otomasyonu, Fabrika Otomasyonu, Robotik, Proses Enstrümantasyonu,

Anahtar Teslim Projeler, Mühendislik, Elektrik Panoları, Nesnelerin İnterneti-Veri Analizi Çözümleri, Elektrifikasyon, Denizli Tesla Kimya, Enerji,

Çimento & Maden, Su Ve Atık Su, Tesla Kontrol Sistemleri Gıda, Petrol & Gaz, Denizli Otomotiv

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Proses kontrol teknolojileri konusunda çözümler üreten Tesla Kontrol Sistemleri, sektördeki 10 yıllık tecrübesi ile kuruldu.
Sürdürülebilir kalite anlayışı ile kurulan TKS kuruluşundan bu yana,  alanlarında uzman yerel ve global firmaların ürün ve teknolojileri ile projelerde çözüm ortaklığı yürütmekteyiz.

Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, ihtiyaca uygun,  en kolay yönetilebilen ve sonraki süreçlerde de minimum bakım gerektiren çözümler sunuyoruz.
Kuruluşumuzdan bu yana birçok farklı sektörde deneyim kazanarak, müşterilerimize sektöründe maksimum fayda sağlayabileceğimiz, en güncel sistemleri endüstrimize kazandırmaktayız.

Vizyon
Endüstriyel proses alanında katma değeri yüksek ürünler ve tesisler üreterek, dijitalleşen dünyada söz sahibi olmaktır.

Misyon
Faaliyet alanlarımızda, sorumluluğumuzun bilinci ile profesyonel yeterliliğimizi işimize yansıtarak daima kaliteli ve en iyi çözümler sunmak ve bizimle çalışan herkese değer katmak için varız.

"Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durmak ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır."
                                                                                                                                                                Henry Ford

Yukarıdaki düşünceden hareketle müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve ekip arkadaşlarımızla güvene dayalı, etik ve dürüstlük anlayışına uygun, kalite bilinci oluşturacak ilişkiler kurmaya özen gösteririz.

İş Ahlakı
Müşterilerimiz, alt tedarikçilerimiz, toplum ve ekip arkadaşlarımızla olan tüm ilişkileri etik ve yasal temeller üzerine kurar, her zaman dürüst, adil, şeffaf davranır, verdiğimiz sözleri tutarız.
 
Güvenilirlik
Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle sürdürülebilir temellere dayalı bir iş ilişkisi kurmaya özen gösterir, güvenilirlik konusunda taviz vermeyiz. Ulusal ve uluslararası yasa, düzen ve değerlere uyar, müşteri ve tedarikçilerimizin iş yaşamlarına, şirket politikalarına saygılı davranır, projelerimizde maksimum uyum içerisinde çalışmaya azami gayret gösteririz.
 
Yaşam Biçimi Olarak Kalite
Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimser ve bu anlayışımızı tüm ürün, hizmet ve ilişkilerimize yansıtırız.
 
Yaratıcılık ve Sürekli Gelişme
Gelişime açık, dinamik kadromuzla yaratıcı düşünmeyi katma değer sağlayıcı çalışmalarımızın kaynağı olarak görür ve bunun devamlılığı için bilgi ve yeterliliklerimizi sürekli geliştiririz.
 
Takım Çalışması
Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde ortak hedefler doğrultusunda işbirliği ve uyum içerisinde çalışır, hem projenin performans sorumluluğunu hem de iş bitiminde başarının gururunu paylaşırız.
 
Müşteri İlişkileri
Bir şirketin devamlılığı ve artan bir ivmeyle büyümesi, sahip olduğu Mutlu Müşteri sayısı ile doğru orantılıdır. Amacımız müşterilerimizle tek seferlik değil, sürekli  ilişkiler kurmak, müşterilerimizin güvenle yeniden iş vereceği sürekli çözüm ortağı olmaktır.

Hedefimiz; müşterilerimizin nihai hizmet kalite beklentisinin bilincinde olarak, teknolojik gelişmeler ışığında kendimizi sürekli güncellemek suretiyle ürün ve hizmet kalitemizin yükselen ivmesini sürekli kılmaktır. Kalite hedefimizi yakalamamızı sağlayacak en önemli unsur çalışanlarımızdır. Bu konuda çalışma arkadaşlarımıza sürdürülebilir kalite anlayışı ile teknolojik gelişmeleri takip edebilmeleri, sunduğumuz ürün ve sistemleri, devreye alma, teknik destek ve satış sonrası hizmetler için kendilerini geliştirmeleri konusunda gereken eğitim ve desteklerden faydalanmaları sağlanmaktadır.

“Muhteşem başarılar asla tek bir kişi tarafından değil, bir ekip tarafından gerçekleştirilir. ”
                                                                                                                                             Steve Jobs

Dijitalizasyondaki çözüm ortağınız!

Tesla Kontrol Sistemleri

Tesla Kontrol Sistemleri

Tesla Kontrol Sistemleri, güçlü ve dinamik mühendis kadrosuyla inovatif çözümler sunarak, çözüm ortakları ile beraber her geçen gün sürdürülebilir bir şekilde büyümesine devam etmektedir.

15
+
Yıllık Deneyim
50
+
Başarıyla Tamamlanmış Proje
35
+
Kurumsal Müşteri
100
%
Başarı